- Inbegrepen
-
- 6 Tijdelijke tatoeages
- 2 Neppe wimpers
- 12 Strass stenen
- 2 Kleuren van 2g (rood en zwart)
- 1 Kleur van 5g (wit)
- 1 Sponsje
- 1 Penseel
- Artikelnummer
- 533T
- Retourneren mogelijk
-
Ja
Zie retourvoorwaarden
-
Beschikbaar in
-
One size 533TT631
Maak uw kostuum compleet met een prachtige schmink!
Deze Día de los Muertos schminkset voor vrouwen bestaat uit tijdelijke tatoeages, een paar neppe wimpers, strass stenen, 3 kleuren schmink, een sponsje en een penseel.
De 6 tatoeages zijn zwart met dunne, zeer fijne patronen. Ze zijn te plaatsen op het voorhoofd, rondom de ogen, op de wangen en op de kin. Om de tatoeages aan te brengen, knipt u de gewenste tatoeage uit en verwijdert u de beschermende folie. Vervolgens plaatst u de tatoeage op de huid. Maak het geheel vochtig, zodat de tatoeage op uw huid blijft zitten en de bescherming los laat.
De neppe wimpers zijn zwart met enkele rode kralen aan het uiteinde van de langsten. Ze zijn zelfklevend. De 12 mini strass stenen zijn rood en hebben een diameter van ongeveer 3 mm. Met de kleuren kan uw calaveras schmink compleet gemaakt worden en worden aangeboden in het rood, zwart en wit. Ze kunnen gemakkelijk aangebracht worden met een sponsje en een penseel die inbegrepen zijn in de set. Raadpleeg voor gebruik de instructies en handleiding op de achterkant van de verpakking.
Deze zeer compleet set zal perfect geschikt zijn voor het compleet maken van een Día de los Muertos Halloween kostuum!